Kombinat El Toro

W Gym el Toro otwieramy możliwość treningu na świeżym powietrzu i otwartej przestrzeni. Chcesz wykorzystać dobrą pogodę, a jednocześnie nie tracić możliwości profesjonalnego treningu? To właśnie dla Ciebie uruchomiliśmy Kombinat el Toro.

Jako pierwszy klub w regionie i jeden z pierwszych w Polsce mamy specjalną dywizję, umożliwiającą trening na dworze. W jej skład wchodzi klatka w formie oktagonu pozwalająca na przygotowanie 8 różnorodnych stanowisk. Razem z zawartym sprzętem otwiera przed Tobą możliwość przeprowadzenia profesjonalnego treningu funkcjonalnego pod okiem naszych trenerów.

Od poniedziałku do soboty, prowadzone są tam zajęcia grupowe z treningu funkcjonalnego z certyfikowanymi instruktorami. W poniedziałki i środy o godzinie 18.00 zapraszamy na zajęcia z Mateuszem Dudwałem - Runmageddon RT. Są to zajęcia łączące elementy treningu funkcjonalnego i biegowego. Różnorodne ćwiczenia umożliwiają jednoczesne budowanie siły i wydolności tlenowej. To maksymalizacja rezultatów przy minimalnym czasie poświęconym na zajęcia.

We wtorek i piątek o 18.00 zapraszamy na zajęcia prowadzone przez Martę - doświadczoną i niezwykle sympatyczną trenerkę, która wprowadzi Was w tajniki treningu funkcjonalnego. Natomiast w czwaretek o 18.00 i w sobotę o 10.00 będziecie mogli w Gym el Toro trenować z Dominiką - certyfikowaną trenerką CrossFitt, ale również utytułowanym zawodnikiem. W swoich rękach dzierży między innymi tytuł Wicemistrzyni Śląska w Trójboju Siłowym, Akademickiej Mistrzyni Śląska na Ergometrze Wioślarskim oraz Akademickiej Mistrzyni Śląska w Wyciskaniu Leżąc.

Natomiast w poniedziałki o 20.00 zapraszmy na zajęcia z Marcinem. Nasz instruktor to były zawodowy żołnierz wojsk desantowych oraz aktywny zawodnik CrossFit, który niejednokrotnie stawał na podium w tej dyscyplinie. Przez kilka lat reprezentował pierwszy klub Crossfitowy w Krakowie na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach, gdzie zdobył duże doświadczenie zawodnicze. Wielokrotny uczestnik półmaratonów, w tym górskich. Spokojny, uśmiechnięty i zawsze chętny do wytłumaczenia techniki. Osiągnięcia: II miejsce Elite Men Łódź Garage Games Runda I 2013/2014, VIII miejsce HesTrez Invitational Team Competition 2014, I miejsce Battle of the Machines edycja 2 2013, III miejsce Elite Men Poznań Rodeo vol. 2 grudzień 2013, II miejsce I Otwarte zawody CF Kraków Elite Men październik 2013, III miejsce OPEN Łódź Runda 5 2012/2013.

Ponadto Kombinat el Toro jest dostępny dla wszystkich Klubowiczów od poniedziałku do soboty od 9.00 do 14.00 i od 16.00 do 21.00. Natomiast w niedzielę i święta od 10.00 do 14.00 i od 16.00 do 20.00. 

Dodatkowo w skład Kombinatu el Toro wchodzi ponad 250 metrowa trasa biegowa. Połączenie treningu biegowego i funkcjonalnego gwarantuje maksymalizację efektów. Jednocześnie takie połącznie zapewnia, że Twój trening nigdy nie będzie nudny.