O klubie

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Gym el Toro ma najbardziej kompleksową ofertę. Nasz Fit Kompleks oferuje 6000m2 powierzchni, ponad 100 miejsc parkingowych, 350 szafek dla Klubowiczów i 13 TON obciążeń.

Każdy może w nim znaleźć coś dla siebie. Siłownia posiada fantastyczny sprzęt marki Hammer Strength oraz Master Sport, trzy sale fitness, salę crossową i strefę cardio.

Na terenie Gym el Toro znajduje się CROSS ARENA, czyli ponad 500m2 do treningu funkcjonalnego, gdzie znajdziecie tam dużą klatkę Cross, RIG Wall’a, pełną gamę hantli i ławek, strefę do biegania, maszyny Cardio oraz wszystko co jest niezbędne do zrobienia pełnego i zróżnicowanego treningu.

img_9451.jpg

Kombinat el Toro umożliwia trening na świeżym powietrzu. Można także przygotowywać się do runmageddonu w Official Training Center. Po intensywnych ćwiczeniach jest możliwość zjedzenia zdrowego posiłku w hiszpańskiej restauracji oraz zrelaksowania się w saunie.

Duża przestrzeń obiektu wiąże się z komfortem odwiedzających, ponieważ mimo licznego sprzętu, trenujący nie odczuwają tłoku. Klubowicze nie przeszkadzają sobie nawzajem. Dodatkowo Klubowicze mogą kożystać z sauny oraz strefy gabinetów na obiekcie.

pool-3001208.jpg

Zespół Gym el Toro składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Pod ich okiem można zrealizować swoje cele, zwiększyć swoją aktywność czy przygotować się do zawodów.

W naszym Fit Kompleksie można spotkać wielu znanych sportowców - kulturystów, zawodników trójboju siłowego, a także znanych youtuberów.

Dlaczego więc Gym el Toro? Bo cały czas się rozwija i dostosowuje do potrzeb klienta.